Strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Akceptuję

 

Rozmawiające ze sobą produkty spożywcze, wirtualna rzeczywistość w naszej lodówce czy pies wyprowadzający się sam na spacer – kiedyś rzecz niemożliwa, dziś - wszechobecna, zwłaszcza w reklamie. Ludzka kreatywność i coraz doskonalszy sprzęt do animacji graficznych oraz ludzkie umiejętności sprawiają, że forma ta stała się prawdziwą sztuką i jest coraz bardziej popularna w reklamie i marketingu. Techniki animacji 2D i 3D stały się niezwykle pomocnym rozwiązaniem, a ich wykorzystanie w reklamie często zaskakuje. Ukazanie rzeczywistości za jej pomocą zwiększa możliwości poznawcze produktu, pozwala na stworzenie ciekawej rzeczywistości, nawet w przypadku najdziwniejszych pomysłów. Tu wyobraźnia nie zna granic. Połączenie tych dwóch technologii podnosi atrakcyjność i zapewnia przejrzystość przekazu, zwiększa możliwości poznawcze, a co za tym idzie pozwala wykreować świat według własnego pomysłu, nadaje charakteru marce, działa na emocje odbiorcy, ale również zwiększa szanse na tle konkurencji i umacnia pozycję na rynku.

 

Co prawda produkcja krótkiej animacji może potrwać dłużej niż montaż filmu, ale efekt jest wart cierpliwości. Jeśli składowe animacji - takie jak dedykowana grafika, napisy, efekty wizualne, długość scen, efekty dźwiękowe, muzyka i spójna, nadające charakter całości kolorystyka - są odpowiednio dobrane, to rezultat może być rewelacyjny.

 

Świetny grafik plus kreatywny copywriter to nieodzowny element szanującej się agencji, a także szansa na marketingowy sukces Klienta.