Strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Akceptuję

Głos to często ciekawe dopełnienie filmów, o przeróżnym charakterze i formie. To może być niski i przyjemny lub ciepły i melodyjny głos kobiecy, czy też stanowczy i twardy lub spokojny głos męski. Wszystkie na jak najwyższym poziomie i profesjonalne. Starannie dobieramy głos do filmu - wręcz zamieniamy się w słuch i dobieramy taki głos, który będzie najbardziej odpowiedni. Nasze doświadczenie i kreatywność oraz nieustający entuzjazm sprawiają, że każde nagranie jest spójne z całością filmu, a wybrany przez nas głos spełnia w stu procentach swoją funkcję.

 

Nagrywamy lektorów w studiu, ale również działamy z takimi, którzy dysponują własnymi domowymi studiami. Kładziemy duży nacisk na jakość wysyłanych nagrań - to nieodzowny element i warunek naszej współpracy. Dysponujemy bazą własnych profesjonalnych lektorów oraz na stałe współpracujemy z największymi bazami głosów w Polsce. Od tych najbardziej znanych z radia czy telewizji, po nowe, świeże głosy. Nagrywamy również w języku obcym.