Strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Akceptuję

 

Dobre hasło reklamowe to połowa sukcesu. Doskonale wiedzą o tym sprzedawcy kukurydzy i pączków na bałtyckich plażach. Jednak tam trudno o konkurencje tak wszechobecną na każdym innym rynku. Dziś trzeba się wyróżnić. To najważniejsze credo autorów reklam. Tylko jak to zrobić by nie popaść w śmieszność, a pozostać zabawnym? Kreatywność i otwarty umysł – to dwie niezbędne cechy, które pomagają nam w pracy. I wyczucie smaku.

Kreacja reklamy to także inne formy aktywności. Dla naszych klientów przygotowujemy również scenariusze, storyboardy i plany realizacji zdjęć. W naszych scenariuszach opowiadamy historię, bo kiedy dobrze zapytasz, zawsze jest, o czym napisać.

 

Jaki jest cel kreacji tekstu reklamowego?

Dobre hasło reklamowe” chodzi za ludźmi”. Skutecznie pomaga w utrwaleniu się marki. Nieszablonowo napisany scenariusz przekłada się na ciekawy dla widza film reklamowy lub promocyjny.

 

Cechy i korzyści copywritingu

- W sposób przemyślany i konsekwentny buduje komunikacje firmy z klientem

- Pozwala na kreacje i wykorzystanie dostępnych narzędzi marketingowych

- Nadaje indywidualne m rozpoznawalne cechy marki na rynku