Strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Akceptuję

A może film z lotu ptaka? Prezentacja miejsca w taki sposób, w jaki jeszcze nikt nie widział? Z góry wszystko wygląda inaczej – atrakcyjnie. Można nad danym obiektem poszybować niczym ptak, przyjrzeć się mu z różnych stron, dokładnie „zwiedzić” z powietrza. A jeżeli wokół jest jeszcze odpowiedni krajobraz, to całość może wyglądać zdumiewająco. My nie latamy co prawda na paralotniach czy helikopterem (jeszcze...), ale… dronem. Mamy świadectwo kwalifikacji VLOS i wiemy, jak zgodnie z prawem zaplanować ujęcia lotnicze, sprawdzić teren i załatwić niezbędne pozwolenia. Dronem można filmować nie tylko z dużych wysokości, ale również manewrować pomiędzy drzewami (na razie z żadnym się nie zderzyliśmy), ale również szybko „płynąć” przy ziemi lub nad wodą. Efekt murowany, ale wymagający skupienia i nie byle jakich umiejętności.

 

Ujęcia z drona są atrakcyjnym uzupełnieniem, a niekiedy dużą częścią filmów promocyjnych czy wizerunkowych. Staramy się, by za pomocą naszych dopracowanych ujęć i pomysłów odbiegał od klasycznych produkcji i dostarczał wielu emocji. Wykorzystanie perspektywy z lotu ptaka pomaga w zobrazowaniu wielkości firmy, jej budowie, rozmieszczeniu, pokazuje atrakcyjność położenia, okolicy. To doskonały sposób na wywołanie efektu rozchylonych z zachwytu ust widza, gdy pokazujemy ustawione w szeregu maszyny, flotę nowoczesnych pojazdów, walory krajobrazowe, w których znajdują się np. hotele. Zachęcamy turystów do odwiedzenia różnych miejsc, demonstrując ich piękne widoki, zabytki, urbanistykę, społeczność lokalną, wykorzystując inną – szerszą - perspektywę.

 

 

Upewnij się, że firma oferująca usługi "z dronem" posiada odpowiednie kwalifikacje UAVO oraz ubezpieczenie. My takie posiadamy.