Strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Akceptuję

To rodzaj filmu reklamowego w postaci krótkiej i ciekawej prezentacji danego produktu. Doskonałe uzupełnienie działań marketingowych, podtrzymania zainteresowania obecnych klientów oraz zbudowania relacji z nowymi. Taka forma reklamy, poprzez zbudowanie pożądanego wizerunku, jest łatwa i atrakcyjna w odbiorze. Dostarcza niezbędne informacje o produkcie, dając klientom pełniejszy ogląd. To produkt jest głównym bohaterem.

 

Każdy profesjonalnie przygotowany spot produktowy wpływa na wizerunek firmy. Taka forma reklamy doskonale sprawdza się jako uzupełnienie działań PR, urozmaicenie szkoleń, prezentacja na targach czy też na stronach sklepów internetowych i w innych kanałach dystrybucji.
Sposób przedstawienia produktu w filmie może być prosty, nowoczesny, z wykorzystaniem grafiki, zdjęć poklatkowych czy animacji. Często, by zobrazować jego działanie i funkcje w filmie stosuje się tzw. motion design – zanimowany tekst i grafikę osadzoną w obrazie oraz ujęcia paskshotowe, czyli pokazanie produktu np. na platformie obrotowej, 360 stopni, co najczęściej zwieńcza film produktowy.

 

Taki spot przede wszystkim musi być czytelny, by trafić do widza, nawiązać z nim bliską relację i wpłynąć na jego postrzeganie.