Strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Akceptuję

Przy takiej produkcji można wykorzystać wiele pomysłów i sposobów na film. Mogą one być różnej długości, z dowcipem, z udziałem aktora, z animacją, można użyć napisów albo wprowadzić lektora. Film instruktażowy stanowi często uzupełnienie kampanii reklamowej – firma, jako specjalista w danej dziedzinie ma możliwość objaśnienia działania swoich produktów lub usługi, przybliżenia widzowi istotnych szczegółów, opowiedzenia o zastosowaniach i rożnych dostępnych opcjach.

 

W filmie szkoleniowym ważne jest przygotowanie dokładnego scenariusza, by w pełni przekazać wiedzę na dany temat i niczego nie pominąć. Korzystając z różnych możliwość kamery czy grafiki, możemy zaprezentować dany produkt w zupełnie inny sposób, np. coś, czego gołym okiem nie sposób dostrzec. Za pomocą takiego materiału przedstawiamy zasady działania produktów, portali, usług, systemów. Użycie odpowiedniej narracji i podkładu dźwiękowego oraz dopracowana grafika czy animacja sprawiają , że film staje się ciekawszy w odbiorze i szybciej zapada w pamięć.