Strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Akceptuję

To jak pierwsze wrażenie, najważniejsze i najbardziej zapadające w pamięć – dające początek opowieści i będące nieodłączną częścią całej działalności. To wizytówka, której wygląd może zaważyć na odbiorze pozostałych treści – w końcu liczy się, by przez pierwsze 5 sekund zainteresować, zatrzymać widza i sprawić, by wrócił po więcej.

 

Czołówka jest wizytówką – swego rodzaju znakiem rozpoznawczym, podpisem. Nie może być niedopracowana i pozostawiona przypadkowi. Często właśnie tu po raz pierwszy ukazuje się logo i nazwa lub tytuł. Warto zadbać, by była przygotowana profesjonalnie, by potencjalnych widzów zaintrygować, pokazać im wasz styl i zachęcić do częstszych odwiedzin w mediach. Materiał z dobrze przygotowanym intro wydaje się kompletny i bardzo dobrze prezentuje się pośród wszystkich udostępnianych treści.