Strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Akceptuję

W dzisiejszym marketingu to narzędzie tak oczywiste jak okna w domu. Wiadomo, każdy budynek je posiada, ale ile przez nie widać to zależy już od gospodarza. To kwestia zaangażowania i dbałości. Podobnie jest ze stronami internetowymi. To najważniejsze okna firmy na świat. Im bardziej przejrzyste i czytelne tym lepsze. Umiejętność stworzenia dobrej i funkcjonalne strony internetowej to dziś pożądana cecha. Firmowa strona to często dziś także sklepowa półka gdzie klient robi zakupy. Strona internetowa to wizytówka firmy. Jeśli ma wady to przełoży się to na wizerunek firmy. Warto zadbać by wirtualne drzwi do firmy były widoczne i szeroko otwarte.

 

Jaki jest cel budowania strony internetowej?

Głównym celem strony internetowej jest komunikacja z klientami i jak najszersza interakcja. W wielu przypadkach jest to także główna platforma sprzedaży produktów.

 

Cechy i korzyści strony internetowej

- Identyfikacja działalności

- Sprzedaży internetowa

- Budowanie marki

- Funkcja informacyjna

- Utrzymywanie kontaktu i interakcji z kontrahentami