Strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Akceptuję

 

Zamykasz oczy by zobaczyć przyszłość. Otwórz je, i zobacz ją dokładnie. To właśnie wizualizacje 3D pozwolą Twoim klientom odkryć jak będzie wyglądać np. ich przyszłe mieszkanie, produkt, nowa inwestycja. Zainteresowani historią zobaczą miasta przeszłości dokładnie tak jak malował je kiedyś czas. Dzięki technice i wysokiej klasy specjalistom jesteśmy w stanie odtworzyć lub stworzyć praktycznie każdy możliwy obiekt, także ten najmniejszy jak np. opakowanie produktu w trójwymiarze.

 

Jaki jest cel wizualizacji 3D?

Tworzymy obraz, który w rzeczywistości jeszcze nie istnieje. Przenosimy Cię w przyszłość by pokazać świat, który powstanie za chwilę. Nasze modele 3D to suma szczegółów i wiernej kopii odtwarzanego oryginału.

 

Cechy i korzyści wizualizacji 3D

- Szczegółowa prezentacja produktu przed jego powstaniem

- Możliwość realizacji zmian w oparciu o wizualizacje

- Możliwość kreacji przestrzeni według szczegółowego opisu