Strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Akceptuję

Prowadzenie promocji w mediach wymaga konkretnej wiedzy i doświadczenia. Dzięki podjętej przez nas współpracy z domami mediowymi możemy pomóc firmom w dystrybucji wyprodukowanych przez nas materiałów filmowych w mediach masowych.

 

Domy mediowe skrupulatnie planują kampanie, wykupują czas i przestrzeń reklamową – często w atrakcyjnych cenach, sporządzają badania medialne dla reklamodawców.
Współpracując z domami mediowymi zapewniamy naszym klientom pełne wsparcie na etapie planowania kampanii reklamowej oraz w trakcie jej trwania. Te działania przekładają się na najważniejsze korzyści, którymi są: większa sprzedaż danego produktu, poprawa wizerunku oraz lepsza rozpoznawalność marki.